Müşteri Ve Ürün Kaydet

Müşteri ve ürün kaydetme özelliği ile müşterilerinizi ve ürünlerinizi kolayca kaydedebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuzda kaydettiğiniz müşteri ve ürünlerinizi kolayca seçebilir ve fatura yazabilir, carilerinizin borç-alacak durumunu inceleyebilirsiniz. 

Müşteri Kaydetme 

Faturaport'un Cariler bölümünden müşteri, tedarikçi veya personel ekleyerek gelir ve gider durumunu inceleyebilir; her bir kişinin e-Postasını, telefonunu ve mevcut baliyesini görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda her bir cari için mutabakat ve cari ekstre raporu hazırlayabilirsiniz ve isterseniz PDF dosyası olarak kaydedip e-Posta veya Whatsapp yoluyla gönderebilirsiniz. Aynı zamanda çalışanlarınız içinde fatura kesebilir ve bunu gelir ve gider olarak kolayca görebilisiniz. Ek olarak tedarikçinizi ekleyip gelir gider durumunu görüntüleyebilip ister fatura kesersiniz istersenizde ödemelerinizi planlayabilirsiniz. Tüm bu özelliklere Faturaport'un Cariler bölümünden erişip ekleme yada çıkarma yapabilirsiniz. Carinizin türünü, vergi yada kimlik numarasıını girerek kaydını sorgulayabilir, firma ünvanını ve kullanıcı bilgilerini girerek kolayca ekleme yapabilirsiniz.

Ürün Kaydetme 

Faturaport'un ürün kaydetme özelliği ile istediğiniz ürünü ekleyebilir yada çıkarabilirisiniz. Faturaport'un Ürünler bölümünden Microsoft Excel olarak hazırlamış olduğunuzun ürünlerinizi içe aktar seçeneği ile Faturaport programının içine doğrudan akatarabilirsiniz. Eğer yeni bir ürün eklemek isterseniz; ürün kodu, Ürün adı, ürün birimi, ürün fiyatını ve KDV oranını girerek ürün ekleyebilirsiniz. Girdiğiniz bu ürünleri Fatura keserken kolayca listeden seçebilir ve zamandan kazanç sağlarsınız.