GİB e-Arşiv portal entegrasyonu ile zahmetli olan GİB e-Arşiv fatura pdf oluşturma, e-fatura yazdırma ve paylaşma Faturaport ile çok daha kolay, portal süre sınırı olmadığı gibi mobil ugyulamadan da e-Arşiv fatura kesebilirsiniz.

GİB portal üzerinden e-arşiv fatura kesebilirsiniz ancak bu işlemi telefonda yapamazsınız. Faturaport sizleri bu zahmetten kurtararak dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde fatura kesmenize olanak sağlar ve bu faturaları ister cepten isterseniz de bilgisayardan kesebilirsiniz.

Sade, kullanışlı ve pratik arayüzüyle öne çıkan Faturaport GİB e-arşiv fatura kesmenizde sizi büyük iş zahmetinden kurtaracaktır. Ayrıca Faturaport üzerinde kesmiş olduğunuz faturalara dilediğiniz zaman dilediğiniz anda ulaşabilirsiniz. GİB portalda yaptığınız işleri yapmanızı kolaylaştırır ve hızlandırır ve aynı zamanda kesmiş olduğunuz faturaları yazdırabilirsiniz, istediğiniz kişiye istediğiniz zaman gönderebilirsiniz. Gelişen ve büyüyen şirketler kağıt faturanın karmaşıklığı ve düzensizliğinden kurtulmak için GİB e-arşiv programı kullanmaya başlarlar. Faturaport ile fatura kesmek istediğiniz müşterinize kolay bir şekilde cari hesap açabilirsiniz ve açtığınız carilere faturaları anında işleyebilirsiniz. Faturaport telefon, tablet ve bilgisayardan GİB e-Arşiv fatura kesmenize yardımcı olur, kolaylık sağlar. 

Faturaport web ve mobil uygulaması ile GİB e-Arşiv Portal faturası kesebilir, oluşturduğunuz faturaları GİB Portal'a gönderebilir ve imzalayabilirsiniz. e-Arşiv Portal faturalarınızı mobil uygulamamız ve masaüstü e-Arşiv programımız ile PDF' e dönüştürebilir, tek tıkla yazdırabilir veya Whatsapp ile paylaşabilirsiniz. GİB e-Arşiv faturalarınızı PDF 'e  dönüştürmek yazdırmak ve Whatsapp ile paylaşmak için hemen ücretsiz hesap açın