Faturaport Hakkında

Faturaport, e-Fatura programı ve Ön muhasebe programı ihtiyacı olanlar için geliştirilmiş sade, hızlı ve pratik bir mobil muhasebe programıdır. 

Faturaport ticaret yapan küçük ölçekli firmaların yanı sıra bireysel finansal işlemlerin takibi için de kullanılabilir. Bireysel ön muhasebe işlemleri için Faturaport tamamen ücretsizdir. Ticari kullanım için gayet ekonomik kullanım ücretleri ile hizmet vermektedir.

Faturaport eski hantal fatura programlarının aksine webden (masaüstü ve laptop bilgisayarlardan) mobil telefonlardan ve tabletlerden borç alacak ve cari hesap takibi ve e-Fatura kesme programı olarak kullanım kolaylıkları sunar. 

Günümüzde işletmeler günlük ön muhasebe ve fatura kesme işlemleri için karmaşık programlar kullanarak zaman harcamaktadırlar. Faturaport fatura kesme programı için harcanan zamanı en aza indirerek kullanıcılarına mobil muhasebe programı özelliklerini sade bir arayüz ve web tabanlı olarak hizmet verir. 

Faturaport, Perasis Bilişim Teknolojilerinin tescilli ticari markasıdır.

Perasis, 2011 yılında ulusal ve uluslararası birçok proje deneyimi olan uzman mühendis kadrolar tarafından kurulmuştur. Perasis Yazılım olarak hizmet veren firma 2019 yılında "Yazılım İhracaatı" alanında birincilik ödülü almıştır.

Perasis Yazılım; Amerika, Almanya, İrlanda, Katar başta olmak üzere birçok ülkeye yazılım geliştirmiş, Gaziantep Üniversitesi Teknopark ve İstanbul'da ofisleri bulunan %100 yerli sermayeli bir yazılım firmasıdır. 

Perasis Yazılım ekibi tarafından geliştirilen Faturaport uygulaması, gün geçtikce pörtföyünü ve fonksiyonlarını genişletmekte, siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek için durmaksızın çalışmaktadır.