Gelir Gider Takip Programı 

Ticaret hayatında gelir-gider dengesini sağlamak, ay sonu ödemeleri alınacakları takip edebilmek büyük önem taşır. Gelir giderleri takip edebilmek için birçok seçenek bulunmaktadır. Bunlardan en karmaşığı eski usul , defter tutmaktır. Defter tutmak kolay bir çözüm gibi görünse de iş büyüdükçe, cari veya gelir gider arttıkça takip edilmesi oldukça zor bir hale gelecektir Kime ne zaman fatura kestiğinizi, ne zaman ödeme yaptığınızı ne zaman ödeme yapacağınızı ya da giderlerinizin ne kadar olduğunuzu görüntülemek bir hayli zor olacaktır. Bankadaki ya da kasanızdaki parayı takip edebilmek ve paranıza bağlı harcama yapabilmek için bir gelir gider takip programınıza ihtiyacınız olacaktır.

Ticarette parayı doğru bir şekilde yönetmek hayati önem taşır, bir işletme nereye ,ne kadar ödeyeceğini ve nereden ne kadar alacağını bilirse ay sonuna planlı bir şekilde girecektir. Ödemelerin gecikmesi, hatırlanmaması neredeyse imkansız olacaktır. Faturaport'un sunduğu gelir-gider takip hizmeti sizlere hangi carinizin ne kadar alacaklı olduğunuzu ve ödeme yapmanız gerektiğini gösterecektir. Faturaport'da ödeme yaptığınız zaman anında cari hesabınıza işleyebilir, kayıt tutup , not alabilirsiniz. Faturaport sizlere kağıt tasarrufunun yanı sıra vakitten de tasarruf yapmanızı sağlar, kestiğiniz faturaları , ödemeleri- tahsilatları tek tıkla işleyebilir ve anında görüntüleyebilirsiniz.

Bu özelliklerin yanı sıra dilediğiniz tahsilat makbuzunuzu , cari ekstrenizi yazdırabilir , dilediğinizi kişiye dilediğiniz zaman iletebilirsiniz. Faturaport'da kasa banka ekleyerek mevcut paranız içerisine ekleme yapabilip, harcadığınız, ödediğiniz ücreti mevcut kasanızdan bankanızdan düşebilirsiniz. Carileri takip edebilmenin yanında arzu ederseniz gelir ve gider kategorileri oluşturabilirsiniz. Gelir ve gider raporunu istediğiniz kategoride yazdırabilir ve aynı zamanda indirebilirsiniz. Tüm özelliklere ister cepten ,ister tabletten ister de bilgisayar üzerinden erişebilirsiniz. Sahada cari hesaba gelir veya gider eklemek işinizi rahatlatacaktır. Siz de hemen bir Faturaport hesabı açabilir , birçok ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz.

Yeni bir hesap oluşturmak için tıklayınız.