e-Arşiv Fatura

e-Arşiv; Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenmiş kurallara uygun olarak faturanın elektronik ortamda düzenlenmesi, muhafaza edilmesi, raporlanmasını sağlayan uygulamadır.

e-Arşiv Faturanın avantajları

  • Faturalar dijital ortamda güvenli bir şekilde muhafaza edilir.
  • e-Arşiv Fatura uygulamasında işçilik ,zaman ,raporlama maliyetlerini azaltabilirsiniz.
  • Firmalar istedikleri anda fatura bilgilerine ulaşabilirler.

Arşivleme Kolaylığı

Elektronik arşivleme sayesinde raporlarınız kaybolmaz,10 yıl boyunca istediğiniz anda geçmişteki faturalarınıza elektronik ortamda rahatlıkla ve hızlıca ulaşabilirsiniz.

Pratik kullanım

e-Arşiv uygulaması ile yazdırma ve taşıma derdinden kurtulur ,karmaşık programlar ile uğraşmadan dilediğiniz her yerde müşterilerinize faturalarınızı gönderebilirsiniz.

Sizlerde çoğu işleteme sahibi gibi online ön muhasebe programı Faturaport'u uygun fiyatlı paketlerimizle kullanmaya başlayabilirsiniz .Uygun fiyatlı paketlerimizle sınırsız e-Arşiv Fatura özelliğini kullanabilirsiniz .Faturalarınız artık dijital ortamda gönderileceği için kağıt-fatura oluşturmanıza ve kullanmanıza gerek bulunmamaktadır.Ayrıca müşterilerinize anında gönderebilirsiniz ve paket maliyetine de gerek kalmayacaktır. e-Arşiv fatura kullanımında yanlış oluşturulmuş bir faturayı kolaylıkla silebilirsiniz.

Faturaport'u hala kullanmıyorsanız hemen kullanmaya başlayın.