Borç Alacak Takip Programı

Borç ve Alacaklarınızı Faturaport'un sizler için kullanımına sunduğu borç ve alacak takip programı ile  Carilerinizin alacak, verecek, ödeme ve tahsilatlarınızı karşılaştırıp sizlere hesap durumunuzu ister total olarak ister her cariniz için ayrı bir şekilde sizlere sunar. Bu sayede hem defter tutma karmaşasından kurtulmuş hem de bulut üzerinden farklı lokasyonlara yedeklendiğinden verilerinizi güvende tutmuş olursunuz. Peki borç alacak takibi nedir ve nasıl çalışır?

Borç alacak takibi nedir?

Sürekli ticari ilişki içinde bulunduğunuz carilerinizin  borç alacak takibi çok  önemlidir. Borç bakiyesi, ticaret yaptığımız kişiden alacaklı olduğumuz anlamına gelir. Alacak bakiyesi ise ticaret yaptığımız kişi ise borçlu olduğumuzu gösterir. Bu sayede gelir ve giderinizin kolayca tespit edip kendinize uygun bir düzen oluşturabilirsiniz.

Borç Alacak Takip Programı Nasıl Çalışır?

Borç alacak takip programı carileriniz için önceden girmiş olduğunuz fatura, ödeme ve tahsilat girdilerine göre isterseniz her cariniz için ayrı olarak veya bütün carileriniz için toplu olarak alacak ve verecek durumunu gözlemleyebilir. İsterseniz Mutabakat ya da ekstre raporu oluşturup  PDF dosyası olarak carilerinize ister WhatsApp üzerinden isterseniz e-Posta üzerinden gönderebilirsiniz.   

Faturaport'un tüm bu ayrıcalıklarından faydalanmak için şimdi ücretsiz bir şekilde kaydolabilirsiniz.