Faturaport olarak Mali Müşavirlerimizin işinin yoğun olduğunu çok iyi biliyoruz ve bu yoğunluğu bir nebze azaltmak adına Faturaport Mali Müşavir Modülünü geliştirdik. Faturaport Mali Müşavir Modülü sayesinde tüm mükelleflerinizin e-Arşiv, e-Fatura ve hatta GİB Portal 2000/5000 e-Arşiv faturalarını tek ekrandan görüp, PDF olarak indirebilir ve Excel raporunu alabilirsiniz. 


1.Aşama : Yeni bir mükellef eklemek için, menüden Mükellefleri açtıktan sonra sol üst bölümde bulunan Yeni Mükellef düğmesi ile yeni mükellef ekleyebilirsiniz. 


2.Aşama : Açılan pencereye Mükellefinizin e-Posta Adresini yazınız. Faturaport girilen e-posta adresini kontrol edip mükellefinizin Faturaport'ta hesabı varsa Onay Kodu Faturaport hesabı yoksa Davetiye gönderecektir.


3.Aşama : Girdiğiniz Mükellef e-Posta adresinin Faturaport kullanıcısı olması durumunda Onay penceresi görünecek ve mükellefinizin e-Posta adresine Onay Kodu gönderilecektir. Mükellefinizin e-Posta adresine gelen Onay Kodunu aşağıda bulunan ekrana girerek Kaydet düğmesine bastığınızda Mükellef hesabınıza eklenecek olup, faturalarını görebilirsiniz. 


4.Aşama : Mükellefinizi başarılı bir şekilde ekledikten sonra aşağıdaki gibi Onaylandı olarak listelenecektir.


5.Aşama : Tüm Mükelleflerinizi eklediğinizde ekran aşağıdaki gibi görünecektir.


Faturaport Sayesinde Mükelleflerinizin aşağıdaki ekran görüntüsünde görüldüğü gibi;

  1. Gelen GİB e-Arşiv Faturalarını
  2. Giden GİB e-Arşiv Faturalarını
  3. Giden e-Faturalarını
  4. Gelen e-Faturalarını
  5. Tüm Fatura raporlarını 

Sekmeleri kullanarak görüntüleyebilir, arzu ederseniz PDF olarak indirebilirsiniz.  Ayrıca; Mükelleflerinizi tek tek eklemek istemiyorsanız, Destek ekibimiz ile iletişime geçebilir ve toplu olarak eklenmesini talep edebilirsiniz.