Faturaport'da kendinize uygun paket satın alırken birçok ödeme yönteminde bulunabilirsiniz.Bunlardan kredi kartı, Havale/EFT  veya fast yöntemlerini tercih edebilirsiniz.Destek kısmı veya whatsapp destek hattı ile iletişime geçtiğiniz takdirde destek ekibimiz size yardımcı olacaktır.

EFT nasıl yapılır?
Banka şubesi aracılığıyla EFT işlemi gerçekleştirebilmek için bankaya giderek veya mobil bankacılık sisteminde yer alan EFT işlem menüsünü seçerek yapabilirsiniz. Mobil bankacılık sistemini seçtiyseniz EFT  işlem menüsüne tıklayarak alıcıya ait olan 26 haneli iban veya hesap numarasını girerek, isim soyisim ve gönderilecek para miktarı kısmını doldurduktan sonra EFT talimatını vererek gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. EFT işlemi sadece farklı bankalar arasında yapılabilir.

EFT ve Havale arasındaki fark nedir?
EFT ve havale arasındaki farktan bahsetmek istersek, EFT iki farklı banka arasında yapılır ve bankalardan yapılan tüm EFT işlemlerinde belirli miktarda ücret alınır. Havale işlemi; aynı bankanın farklı şubeleri veya aynı şubede farklı hesaplar arasında yapılan para değişimi olarak tanımlanır.