e-Arşiv Ücretsiz Fatura Portalı

Fatura işlemlerinin kolay bir şekilde yapılması amacıyla sitemiz üzerinden müşterilerimize fatura portal hizmeti sunuyoruz. Dünden bugüne yaşamış olduğumuz tecrübe sayesinde alanında profesyonel ekip arkadaşlarımızla birlikte fatura işlemlerinin rahat bir şekilde yapılmasına yardımcı oluyoruz. Sitemiz üzerinden istediğiniz kadar fatura kesebilir ve yapılan fatura işlemlerinin ödemelerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Böylece fatura bilgilerini müşterilerinizle veya müşavirinizle paylaşarak bilgilerinizi güvenle saklayabilirsiniz. Güvenilir hizmet kapsamında çalışmalarımızı sürdürerek artık günlerce süren fatura işlemlerini e-fatura sayesinde dakikalar içerisinde yapılmasına yardımcı oluyoruz. Bu sayede hem zamandan tasarruf edecek hemde doğayı koruyarak kağıt tüketimini azaltmış olacaksınız. E-fatura, işletmeler için vazgeçilmez bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde artık faturalar dakikalar içerisinde karşı alıcıya iletilmektedir.

Oldukça avantajlı olan ve kullanıcısının işini kolaylaştıran e-fatura işlemleri sitemiz üzerinden hızlı ve güvenle yapılmaktadır. 

Gelecek Veya Geçmiş Faturaları Görüntüleme

Geçmiş faturaları görüntülemek oldukça zordur. Bunun için insanlar biriktirmiş oldukları faturaları tek tek incelemek zorunda kalır. Bu durumun önüne geçmek amacıyla firmamız müşterilerine özel geçmiş faturaları görüntüleme hizmeti sunmaktadır. Sunulan hizmet sayesinde artık istediğiniz tarihe ait faturaları kolay bir şekilde görüntüleyerek işinizi halledebilirsiniz. Bunun yanında gelecek faturaları görüntülemek isteyenler için de hizmet sunuyoruz. Hizmet anlayışımız gereği, kaliteden asla taviz vermeyerek müşterilerimizin fatura işlemleri konusunda yaşamış oldukları sıkıntıları ortadan kaldırıyoruz. Bu sayede günü gelecek veya günü geçmiş olan fatura işlemlerinin rahat bir şekilde görülmesine yardımcı oluyoruz. Ayrıca fatura yazdırma işlemleri için yeni nesil yazıcılar sayesinde hızlı bir şekilde faturalarınızın yazdırılmasını yardımcı oluyoruz. Bunun yanında satış, iptal gibi işlemler için istenen faturalarında yazdırılmasını sağlayarak işinizi daha kolay hale getiriyoruz. Geleceğin yön veren firmaları arasında yerimizi aldığımız için firmamızı gönül rahatlığıyla tercih ederek aklınıza gelen her türlü fatura işlemlerini sitemiz üzerinden hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. 

Kolay Kullanım Ve Sade Arayüz Hizmeti

Fatura tahsilâtlarını görme, ödeme, yazdırma ve daha birçok işlemin yapılması amacıyla müşterilerimize özel kolay kullanım ve sade arayüze sahip sitemizde dört dörtlük hizmet sunuyoruz. Sitemiz üzerinden yapabileceğiniz tüm işlemler açık bir şekilde belirtilmiştir. Bu sayede fazla zaman kaybetmeden tüm fatura işlemlerinizi rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sitemize üye olmaktır. Yapılan üyelik işlemleri tamamen ücretsizdir. Fatura işlemleri için sitemize üye olurken herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz. Bu sayede borç alacak takibi gibi işlemleri rahat bir şekilde yaparak karşı tarafa cari hesap günü geçtiği anda uyarı gönderebilirsiniz. Garantili hizmet anlayışımız sayesinde sitemizde yapacağınız tüm işlemlerde herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Böylece ister yurtiçi ister yurt dışında yapmış olduğunuz ticaretlerde göndereceğiniz faturaların takip işlemlerini yaparak müşteri memnuniyeti kazanacaksınız. 

Ücretsiz Kullanıcı Tanımlama

Ticari işlemlerin rahat bir şekilde yapılması ve sınırsız bir şekilde fatura kesilmesini isteyen müşterilerimiz için günün 24 saati hizmet vererek sitemiz üzerinden fatura işlemlerinin rahat bir şekilde yapılmasına yardımcı oluyoruz. Özellikle yeni kullanıcı tanımlamak isteyenler için ücretsiz kullanıcı tanımlama hizmeti sunuyoruz. Bu sayede müşteriler istedikleri kadar kullanıcı tanımlayarak işlerini daha kolay hale getirmektedir. Ayrıca cari hesap takibi yapmak isteyenler için sitemiz üzerinden gerekli bilgilendirmeleri yaparak müşterilerimizin işini kolaylaştırıyoruz. Böylece yapılan cari aktarmaları rahat bir şekilde yapılmaktadır. Zamandan tasarruf ettirdiğimiz için fatura işlemlerinde artık farklı bir firmaya ihtiyaç duymayacaksınız. Sizde her türlü fatura işlemlerini güvenle yapmak ve fazla masraf yapmadan fatura işlerini halletmek istiyorsanız sitemize ücretsiz üye olabilirsiniz.