Ön Muhasebe Program Tavsiyesi

Ön Muhasebe Programı Tavsiyesi

Ön muhasebe programı kullanmak işlerinizin düzenli bir şekilde takip etmenize yardımcı olur. Ön muhasebe programı aracılığıyla muhasebe işlerinizin önceden takibinizi yaparak muhasebe gününe eksiksiz bir şekilde rapor oluşturup mali müşavirinize paylaşabilirsiniz. Ayrıca Faturaport programıyala yapabileceklerizin bir sınırı yok. Peki faturaport programını kullanrak hangi özellikleri kullanımıza sunuyor.
Firmanın beraber çalıştığı, alım-satım yaptığı müşterileri takip etmektir. Cari hesap takibinde karşılıklı alışveriş yapılan alıcılar ve satıcılar takip edilir. Alıcı ve satıcı olan kişi veya şirketlerin borç veya alacak durumları takip edilir. Cariler kısmından yeni cari oluşturabilir ve sonrasında detaylı olarak takibini yapabilirsiniz.Firma bir mal veya hizmetin satışını yaptığı zaman fatura kesimi yapılır. Bir hizmet veya mal karşılığında ise  karşı taraftan fatura alınır. Bu sayede gelir, gider, fatura ve diğer dokümanlar takip edilmiş olur.
Firmanın nakit işlemlerini takip ettiği kısım kasa hesabıdır. Firmanın nakit, giriş ve çıkısı olduğu zaman kasa hesabında hareketlilik meydana gelir. Yapılan tahsilat ve ödemeleri takibini yapabilirsiniz. Böylece firmanızın gelir ve gider takibini kontrol edebilirsiniz. Banka hesabı ise firmanızın bankalardaki hesaplarının takip edildiği kısımdır. Banka hesabı kısmından ödemelerinizi kolay ve güvenilir şekilde takip edebilirsiniz.Yanlış fatura kesmek, hatalı vergi hesaplaması yapmak gibi durumlar şirketi maddi zararlara uğratabilir ve şirkete ceza kesilebilir. Bu tür hataların önüne geçebilmek için Faturaport, tüm mali işlemleriniz için kullanıcı dostu bir ara yüz sunar.Kullananların memnun kalarak tavsiye ettikleri e-fatura ve ön muhasebe programı olan Faturaport'u deneyin, tüm mali işlemlerinizi kolaylıkla takip edin.

Faturaport'un imkanlarını sıralamak isterek şu şekilde özetleyebiliriz.


  • e-Fatura kesebilirsiniz
  • e-Arşiv fatura kesebilirsiniz
  • Borç Alacak takibi yapabilirsiniz. 
  • Trendyol ve Hepsiburada siparişlerinizi çekerek otomatik e-Fatura kesebilirsiniz.
  • Kasa hesaplarınızı takip edebilirsiniz. 
  • Cari hesap ekstresi oluşturabilirsiniz. 
  • Ödeme ve Tahsilat makbuzu oluşturabilirsiniz
  • Mutabakat mektubu oluşturabilir ve e-posta veya whatsApp ile müşterilerinizle paylaşabilirsiniz. 

Faturaport ile kolayca işlerinizi halledebilmek için hemen tıklayın.