Faturaport’un Sunmuş Olduğu Özellikler

E-fatura hizmetinden yararlanarak elektronik bir ortamda istenilen her yere fatura göndermek isteyenler için, firmamız güvenilir hizmet anlayışıyla hareket ederek 7/24 hizmet sunmaktadır. Amacımız, müşteri memnuniyeti kazanmak ve hizmetten asla taviz vermemek olduğu için, elimizden gelen her türü hizmeti halihazır bir şekilde sunuyoruz. Özellikle e-faturacari hesap takibi ve borç alacak takibi yapmak isteyenlere özel olarak hizmet sunuyor ve cari hesapların rahat bir şekilde aktarılmasını sağlıyoruz. Faturaport'un avantajlı özellikleri sayesinde artık ihtiyaçlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde karşılayacaksınız. Faturaport'un genel özellikleri arasında;

  • Fatura tahsilat ve ödemeleri kolay bir şekilde görülebiliyor
  • Vadesi geçmiş ödemeler ve gelecek ödemelerin takibi kolay bir şekilde yapılabiliyor
  • Faturaların yazdırılıp yazdırılmadığı takip edilebiliyor
  • Tüm faturalar artık tek bir sayfa üzerinden listelenebiliyor.
  • Tüm faturalarınızı toplu olarak excel’e aktarılabilir
  • Tüm carilerinizi excel’e aktarabilir, excel’den carilerinizi Faturaport’a aktarabilirsiniz. 
  • Ekonomik abonelik ücretleri
  • Uygun e-fatura kontör fiyatları

Sunulan ayrıcalıklı hizmetler sayesinde artık sitemiz üzerinden tüm ihtiyaçlarınızı zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde yapacaksınız.  

Alacak ve Verecekleri Hızlıca Takip Edin

Ödeme işlemlerini sorunsuz bir şekilde takip etmek ve müşterileri bilgilendirmek amacıyla sitemiz üzerinden müşterilerimize özel olarak fatura hizmeti sunuyoruz. Borç alacak takibi sayesinde borcu geçen kişilere e-posta ile hızlı bir şekilde uyarı gönderebilirsiniz. Sorunsuz hizmetin sunulduğu sitemizde artık fatura sorunları sorun olmaktan çıkmıştır. Özellikle özel filtreleme hizmeti sayesinde istediğiniz döneme ait faturaları kolay bir şekilde filtreleyerek alacak verecekleri takip edebilirsiniz. Bunu yaptığınız sürece ticari faaliyetleriniz karşı tarafla gelişecek ve daha fazla alışverişte bulunacaksınız. Sizde e-fatura hizmetinden yararlanmak ve fatura derdine son vermek istiyorsanız, sitemizi ziyaret ederek hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Fatura yazdırmak için adresiniz Faturaport.

Tüm carilerinizi excel’e aktarabilir, excel’den carilerinizi Faturaport’a aktarabilirsiniz. 

Tüm faturalarınızı toplu olarak excel’e aktarılabilir

Tüm faturalar artık tek bir sayfa üzerinden listelenebiliyor.

Faturaların yazdırılıp yazdırılmadığı takip edilebiliyor

Vadesi geçmiş ödemeler ve gelecek ödemelerin takibi kolay bir şekilde yapılabiliyor

Fatura tahsilat ve ödemeleri kolay bir şekilde görülebiliyor